Akcja Pajacyk

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Na rok 2015 Gdański Klub Kolekcjonerów Kapsli oraz Polska Akcja Humanitarna chcielibyśmy zaproponować zbiórkę kasy w słusznym celu! W zamian za wpłatę każdy otrzyma jeden, wyjątkowy kapsel którego nigdzie indziej nie będzie można zdobyć wraz odpowiednim certyfikatem potwierdzającym autentyczność tego kapsla!

Akcję może wesprzeć każdy, kolekcjonerzy, szkoły, firmy, organizacje, stowarzyszenia, można zrobić prezent takim kapslem, jedynie z mailu należy podać kto ma znaleźć się na certyfikacie.

Co trzeba zrobić?! To proste!!!

Wystarczy na konto Polskiej Akcji Humanitarnej
BPH S.A. 66 1060 0076 0000 3210 0014 7020 z dopiskiem „Pajacyk-walka z głodem”

Kwotę nie mniejszą i nie większą niż 25 PLN, myślę że każdego na to jest stać! Następnie należy przesłać na adres mailowy zubero@gkkk.org.pl potwierdzenie przelewu, w tytule maila proszę napisać „pajacyk”, ale jedynie w formacie PDF, w innym wypadku proszę o przysłanie na mój adres oryginały wpłaty, np. z poczty! Mój adres: Krzysztof Żuber, Bzowa 5/36. 80-376 Gdańsk.

Razem z potwierdzeniem wpłaty proszę o napisanie co ma znaleźć się na certyfikacie! Imię Nazwisko, nazwa firmy, szkoły lub coś w tym stylu. Proszę pamiętać że miejsce jest ograniczone dla wszystkich takie samo!
Akcję prowadzić będziemy do końca 2015 roku i na koniec zrobimy w PDF broszurę ze wszystkimi osobami i instytucjami jakie udział wzięły i zamieścimy na forum! Wysyłki kapsli i certyfikatów zaczniemy w marcu i później partiami jak zbierze się grupa
Ilość zgłoszeń jest nieograniczona i kapsle zawsze dostępne będą i zawsze będzie trzeba wpłacić tylko 25 pln na PAH , to informacyjnie dla osób które by chciały zarobić na tych kapslach na allegro lub innych miejscach!

Powiadomcie też swoich znajomych, kolegów i rodziny!
Akcja jest szczytna!

GKKK życzy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku! Zdrowia, bo jak jest zdrowie to wszystko jest.

Zaświadczenie o autentyczności z Polskiej Akcji Humanitarnej. >>POBIERZ<<

Wzór kapsla

pajacykwizualizacja